Porażka w ostatnim sparingu

Wynikiem 4:6 zakończył się ostatni sprawdzian przed ligową wiosną. Przeciwnikiem byli trampkarze starsi Olimpii Koło. Kolejny raz strzeleckim talentem popisał się Hubert Śmiglewski, który zdobył trzy bramki. Czwartą dołożył będący ostatnio w wysokiej formie Patryk Szkalski. Już w najbliższą sobotę pierwszy mecz ligowy przeciwko drużynie Nałęcz Babiak. Mecz odbędzie się na wyjeździe o godzinie 12:00.

Skład wyjściowy: Wojciechowski - Szubiński, Głodek, Dziardziel, Nalewski - Masłowski, Konrad Kujawa, Czupryński, Szkalski, Boroński - Śmiglewski

Zagrali również: Jaroszewski, Fagas, Karczewski, Kacper Kujawa, Mejsner, Dopierała                                                                 Pozostali rezerwowi: Olszewski