Przebudzenie snajpera

Koniec jesieni w wykonaniu Górnika Konin. W ostatnim meczu rundy pokonali na własnym boisku Hetmana Orchowo 8:4. Osiem bramek, ale strzelców tylko trzech. Bramki dla gospodarzy zdobywali Patryk Szkalski, Tobiasz Tomaszewski oraz aż sześć Hubert Śmiglewski. Pojedynek z drużyną, która zdobyła do tej pory zaledwie cztery punkty nie był, choć wynik wskazuje inaczej, popisem Biało – Niebieskich. Kreowanie sytuacji bramkowych nie było dla nich większym problemem. Kłopoty pojawiały się w momencie straty piłki, która chwilę potem była posyłana za linię obrony. Podczas zbliżającej się przerwy Górnicy na pewno będą mieli nad czym pracować. 14 punktów, 28 goli strzelonych i 27 straconych to dorobek Górnika Konin w pierwszej części sezonu 15/16.

Skład wyjściowy: Wojciechowski – Fagas, Głodek, Wróbel, Karczewski – Tomaszewski, Dziardziel, Konrad Kujawa, Boroński, Szkalski – Śmiglewski

Zagrali również: Popiela, Mejsner, Kacper Kujawa, Dopierała, Olszewski