Klęska w meczu o drugie miejsce

Dotkliwą porażką zakończyła się seria pięciu kolejnych zwycięstw. Górnik Konin poległ z Victorią Września aż 10:2. Duża ilość strat przy jednoczesnym braku skuteczności pod bramką przeciwnika spowodowała, że Koninianie schodzili na przerwę przegrywając 3:0. Po bramce Filipa Zaborskiego z rzutu wolnego w 43 minucie Górnicy mogli mieć jeszcze nadzieję na korzystny rezultat. Niestety nadzieje szybko prysły. Filip Zaborski i Adam Dziardziel otrzymali kary minutowe co pozwoliło rywalowi na łatwiejsze strzelanie goli. Gospodarze zatrzymali się na dziesięciu bramkach, a rozmiary blamanżu zmniejszył Eryk Masłowski w 64 minucie. Należy szybko wyciągnąć wnioski z tej przegranej, aby do spotkania u siebie z Olimpią Koło podejść pewnym swego (Górnik Konin – Olimpia Koło, 06.06.2015 11:00).

Skład wyjściowy: Rachubiński – Fagas, Głodek, Dziardziel, Nalewski – Masłowski, Borowiak, Niewiadomski, Kałużny, Szkalski - Śmiglewski

Zagrali również: Mejsner, Szubiński, Karczewski, Konrad Kujawa, Czupryński, Zaborski

Pozostali rezerwowi: Wojciechowski