Lider tabeli na łopatkach

Do nieoczekiwanego rozstrzygnięcia doszło w meczu pomiędzy Górnikiem Konin, a SKP Słupca. Biało – niebiescy pokonali zajmujących pierwsze miejsce w tabeli Słupczan aż 4:0. Wynik otworzył w dziewiątej minucie Hubert Śmiglewski. Ten sam zawodnik strzelił kolejną bramkę. Pozostałe dwie dołożyli Mikołaj Karbowy i Dawid Pawlikowski. Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gospodarzy, czego przyczyną była świetna forma zawodników środka pola. Dwa razy znakomicie interweniował Damian Wojciechowski. Obrońcy nie popełniali większych błędów, a pozostali kreowali wiele sytuacji strzeleckich. Bardzo dobre zawody w wykonaniu podopiecznych Dawida Dębowskiego. Górnicy w pozytywnych nastrojach będą oczekiwać na kolejny mecz (dom, Orzeł Kawęczyn, 12.05.2015 17:00).

Skład wyjściowy: Wojciechowski - Fagas, Głodek, Pawlikowski, Nalewski - Masłowski, Karbowy, Zaborski, Szkalski, Boroński - Śmiglewski

Zagrali również: Konrad Kujawa, Mejsner, Kacper Kujawa, Karczewski, Szubiński, Dopierała, Kościelski