Wysokie zwycięstwo zgodnie z planem

Górnik Konin zgodnie z przewidywaniami pokonał Orła Kawęczyn aż 9:0. Górnicy zatarli złe wrażenie jakie pozostawili po sobie w jesiennym pojedynku z tą drużyną. Tam zwycięstwo przyszło z wielkim trudem. Dziś zdominowali przeciwnika od początku. Już w pierwszej minucie do siatki trafił, jak się później okazało autor hat-tricka Hubert Śmiglewski. Gospodarze kontrolowali mecz, ale jednocześnie swoje ataki prowadzili zbyt wolno i razili nieskutecznością przez co w pierwszej połowie dołożyli tylko jedną bramkę. Rzut karny wykorzystał Eryk Masłowski. Na drugą połowę wyszli już z lepiej nastawionymi celownikami. Umiejętnościami strzeleckimi błysnęli Kacper Czupryński i debiutujący w tej kategorii wiekowej Dominik Lewandowski. Obaj zdobyli po dwa gole. Jedną bramkę zdobył najlepszy strzelec Górnika Patryk Szkalski. Kolejny mecz w sobotę na trudnym terenie w Turku z tamtejszym Turem.

Skład wyjściowy: Kościelski – Fagas, Głodek, Dziardziel, Nalewski – Masłowski, Konrad Kujawa, Jaroszewski, Szkalski, Boroński – Śmiglewski

Zagrali również: Rachubiński, Czupryński, Karczewski, Kacper Kujawa, Szubiński, Mejsner, Lewandowski