Pokaz siły

Przed środowymi derbami ze Spartą Górnik Konin dał prawdziwy popis umiejętności wygrywając z Turem Turek w wyjazdowym meczu aż 0:9. Potwierdził tym samym wysoką formę z meczu z SKP Słupca. Zawodnicy Tura byli kolejnymi ofiarami strzeleckiego instynktu Huberta Śmiglewskiego, który strzelił pięć bramek stając się jednocześnie liderem wewnętrznej klasyfikacji strzelców. Poza nim po razie trafiali: Patryk Szkalski, Eryk Masłowski, Jakub Niewiadomski oraz Kacper Fagas. Pewna gra w tyłach, kreatywny środek pola, wygrywane pojedynki na skrzydłach i zimna krew pod bramką przeciwnika. Podsumowując najlepszy mecz Górnika w tym sezonie. Po takim meczu na derby podopieczni Dawida Dębowskiego wyjdą jako zdecydowani faworyci. Sparta Konin – Górnik Konin 20.05.15, 16:00.

Skład wyjściowy: Kościelski – Fagas, Głodek, Dziardziel, Nalewski – Masłowski, Konrad Kujawa, Niewiadomski, Szkalski, Jaroszewski - Śmiglewski

Zagrali również: Boroński, Karczewski, Dopierała, Mejsner, Kacper Kujawa

Pozostali rezerwowi: Rachubiński