Z liderem jak równy z równym

Jedno zwycięstwo, sześć porażek, różnica bramek -36. Victoria Września to prawdziwe przekleństwo Górnika Konin 2001. Do dzisiejszej potyczki z liderem tabeli Biało – Niebiescy podeszli jednak bez respektu.

Wynik już w 8 minucie otworzył strzałem głową Adam Dziardziel. Koninianie dominowali do około dwudziestej minuty. Potem gra się wyrównała. Świetne sytuacje marnowali zarówno gospodarze jak i goście. Początek drugiej połowy tym razem okazał się szczęśliwy dla Victorii. Indywidualny błąd obrońcy Górnika i 1:1. Obie drużyny dalej nie grzeszyły skutecznością w efekcie czego mecz zakończył się remisem.

O tym jak dobrze zagrali dziś Górnicy świadczy ich olbrzymie niezadowolenie z tylko jednego wywalczonego punktu.

Skład wyjściowy: Wojciechowski – Wróbel, Głodek, Dziardziel, Nalewski – Czupryński, Tomaszewski, Frontczak, Szkalski, Karczewski – Śmiglewski

Zagrali również: Boroński, Kujawa

Pozostali rezerwowi: Masłowski, Popiela, Dopierała